Ми попросили одного б'юті блогера IlonaPlevan зробити огляд на один з наших брендів Cos De Baha. Щоб чесно і без перебільшень описала свої враження і поради. Що з цього вийшло ви можете дізнатись з відео нижче, або прочитавши цю статтю.

Всім привіт моя і ваша улюблена рубрика огляд бренду. Цього разу мені на очі попався корейський бренд Cos de Baha, який має сироватки на всі випадки життя. Дуже давно, але вибір сироваток бренду просто величезний, але вони чомусь не роблять засобів для очищення.

А баночок на огляді в нас буде багато, тут і ніаценаміт, транексамова кислота, стабільна форма вітаміну С, азелаїнова кислота та зволожуючи крем із пептидами.

Серум з вітаміном С та МСМ (метилсульфонілметан) Vitamin C Facial Serum with MSM 30 мл

gallery-image

Почнемо з сироватки зі стабільною формою вітаміну С. Але не переплутайте, тому що бренд Cos de Baha має схожий засіб в схожому пакуванні, але із кислою формою вітаміну С. В чому різниця кислої форми від не кислої? Стабільної від нестабільної? Напевно, мені потрібно буде робити окреме відео, але скажу декілька слів: кисла форма або нестабільна форма або просто аскорбінова кислота може інколи подразнювати суху або чутливу шкіру. Вона не підійде шкірі із висипаннями, але буде чудово працювати із пігментацією на нечутливій шкірі.

А стабільна, або не кисла форма, навпаки дуже лагідна до сухої і чутливої шкіри. Рекомендується при куперозі і розацеа, а також ефективна при роботі із пігментацією. До складу цієї сироватки входить стабільна форма вітаміну С аскорбіл фосфат натрія, а також ферулова кислота, яка являється антиоксидантом і підсилює дію вітаміну С та вітаміну Е, який, до речі, також входить до складу цієї сироватки.

На етикетці можна побачити абревіатуру MSM. Це сполука сірки. Сірка це важливий елемент для організму людини, але і для шкіри вона приносить неабияку користь. На виході ми отримаємо непоганий варіант базової антиоксидантної підтримки для шкіри, яка в довгостроковій перспективі може працювати із незначною пігментацію та додасть вашій шкірі трішки сяйва.

Давайте, я скажу декілька слів за бутилочки — це не скло це такий добротний пластик, який замаскувався під скло. Чи це проблема? Насправді для мене це не являються як такою проблемою. Ви скажете, що це не дуже добре зберігати косметичні продукти в пластиковій упаковці, але я скажу більше, в мене половина холодильнику запакована в пластик і ну так, звісно, скляну баночку приємніше тримати в руках це, мабуть, навіть краще для зберігання і так далі. Але ну шо маємо те маємо, просто не дивуйтеся, що ви отримуєте пластикову бутилочку, яка відчувається як справжнє скло.

Текстура

Трішки ріденька консистенція, але не водичка. Засіб дуже добре розмазується по шкірі. Його не потрібно багато, досить швидко поглинається. Надає приємного сяйва, жодних нарікань немає. До речі, засіб не залишає липкого фінішу.

Кому підійде ця сироватка?

Як я вже згадувала раніше, це чудовий базовий варіант антиоксидантної підтримки. Якщо ви новачок і лише починаєте свій шлях в догляді за шкірою, хочете додати свій перший продукт із антиоксидантами можете розглянути ось цей варіант.

Cироваткадля обличчя та шиї Cos De Baha Tranexamic Serum 30 мл

gallery-image

А ось транексамова кислоту дуже часто застосовують саме для боротьби із пігментацією. Транексамова кислота це не та кислота в звичному для нас розумінні: вона не має відлущувальних властивостей. Транексамова кислота дуже добре працює в тандемі із ніацинамідом або іншими освітлюючим речовинами. Єдине, що для кращого проникнення цієї кислоти глибоко в шкіру її необхідно використовувати в ліпосомах, тобто в ліпосомальних системі доставки. На жаль, виробник нічого не вказує про ліпосоми і, скоріше за все, їх тут немає. Але це і не дивно, враховуючи ціну даного продукту. Взагалі, якщо подивитися на склад цих сироваток, то вони мало чим будуть відрізнятися одна від одної, змінюється лише назва активної речовини. І не дивно, враховуючи ціну даного продукту. Взагалі, якщо подивитися на склад цих сироваток, то вони мало чим будуть відрізнятися одна від одної змінюється лише назва активної речовини.

Текстура

Ця сироватка має схожу текстуру до попереднього засобу, але має свої особливості. Головне не переборщити з кількістю бо буде дуже довго поглинатися і давати помітну липкість. Для мене було достатньо 2 невеликі каплі на обличчя. Навіть при такій кількості зберігалася незначна липкість. Вона не заважала, але таку особливість варто озвучити.

Кому вона підійде?

Якщо є незначна пігментація, хочеться попрацювати із тоном обличчя, зменшити почервоніння (тому що є інформація, що транексамова кислота позитивно впливає на судини), то можна розглянути цей варіант сироватки.

Сироватка з ніацинамідом та цинком Cos De Baha 10% Niacinamide Serum with Zinc 1% 30 мл

gallery-image

Ніаценамід. Здається, що він вже входить давно в список базових інгредієнтів, тому що в списку універсальних він точно посідає одне із 1 місць. Скажу відразу, що ця сироватка без сюрпризів до складу, окрім ніацинаміду входить і цинк для себорегуляції. Це взагалі класний інгредієнт, особливо для проблемної, жирної або комбінованої шкіри. Він буде бережно і ніжно підсушувати шкіру. Для комбінованої і жирної шкіри таке підсушування є допустимим, а ось для сухої, на жаль, ні. У складі можна знайти не тільки цинк і ніацинамід. Тут є екстракт алое гіалуронова кислота є гамамеліс для заспокоєння шкіри екстракт розмарину і тим'яну. Такий собі базовий склад.

Текстура

Після використання засіб залишає незначну липкість, досить швидко вбирається, не сушить шкіру, комфортний у використанні. Але ось ця ледве помітна липкість дасть нам знати, що на обличчі є ніацинамід. Жодних негативних реакцій цей засіб у мене не викликав. Якщо вірити виробнику, то тут 10 відсотків ніацинаміду і один відсоток цинку. 10 відсотків це доволі таки хороша робоча концентрація, тому що ніацинамід показує свою ефективність вже навіть при 2 відсотках.

Кому сироватка не підійде?

Якщо у вас суха шкіра або ви маєте розацеа, то цей варіант, нажаль, не для вас. Саме через цинк в складі, ніацинамід це хороший інгредієнт для сухої шкіри і для жирної для шкіри із розацеа але цинк складі, як я вже говорила раніше, може трішки підсушувати шкіру.

Кому підійде?

В якості базового активу ця сироватка буде ідеальним варіантом. Якщо у вас немає серйозних проблем із надмірним себовиділенням, вам просто хочеться покращити загальний стан шкіри, попрацювати над тоном, прибрати незначне почервоніння. Для першого знайомства із ніцинамідом ця сироватка чудово підходить.

Сироватка з азелаїновою кислотою Cos De Baha Azelaic Acid 10% Serum 30 мл

gallery-image

І якщо ми вже заговорили за суху шкіру та шкіру із розацеа то гріх не згадати азелаїнову кислоту. Тут концентрація 10 відсотків, але бренд має іншу сироватку в концентрації п'ять відсотків. Ця сироватка чудово підійде сухій і чутливій шкірі, шкіри із розацеа або куперозом.

Азелаїновакислота після використання залишила маслянистий глянцевий фініш. Вбиралася вона досить довго десь приблизно 15-20 хвилин, але для мене це було не критично, тому що я її використовувала у вечірній рутині.

Омолоджуючий крем з пептидами Cos De Baha M.A Peptide Cream 45 мл

gallery-image

Останній і напевно, мій найулюбленіший засіб із сьогоднішньою серії — крем із пептидами. Склад цього продукту хороший, я би сказала, навіть базовий. Є ніацинамід екстракт алое, є пантенол одна група церамідів, є три пептиди, сквалан, алантоїн, декілька екстрактів та гіалуронова кислота. У мене комбінований тип шкіри і мені цей крем підійшов просто ідеально. Шкіра до самого вечора зволожена, наповнена, не перевантажена не відчувається, що їй потрібно щось іще. Цей крем має таку легеньку текстуру, при тому, що обличчя не надто жирне після нього.

Текстура

Текстура легенька, кремо-гелева. Ще одна його перевага у тому, цього крему потрібна маленька кількість, тому що він дуже і дуже добре розмазується. І бачите, коли він розмащується, залишається на шкірі такий нібито білуватий слід, але він миттєво вбирається.

Кому підійде?

Насправді я з обережністю відношуся до гелевих текстур, особливо в холодну пору року. Моїй шкірі зазвичай такого зволоження буває, просто недостатньо, але ось такі легенькі крем-гелі — ідеальні. Шкіра не перевантажена, відчуває себе комфортно, не жирнить. Я настриливо рекомендую звернути вашу увагу саме на цей продукт. Виробник зазначає, що цей крем універсальний і підійде всім типам шкіри від сухої до жирної і я з цим погоджуюсь.

Заключення

Cos De Baha це бренд, який орієнтований на американський та європейський ринок. Ви можете побачити, що формули у них прості та зрозумілі, вони не використовують надто велику кількість речовин, а інгредієнти повторюються від баночки до баночки. Якщо ви маєте серйозну пігментацію, або постакне і розраховуєте на одну баночку від Cos De Baha, то це не ваш варіант.